کد خبر : 19420
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۷

BODY CODE رمز بدن(4)

BODY CODE رمز بدن(4)

اشرف مخلوقات خلق شده است که علاوه بر رسالت‌های سنگین معنوی موفقیت و توانگری و سلامتی، ثروت را صاحب شود. کمال، جمال، ثروت؛ بخشی از حق و حقوق اشرف مخلوقات است. برای دستیابی به‌حق و حقوق طبیعی باید ذهن را فرماندهی کرد اگر قدرت ذهن با سپاسگذاری و محبت، تفکر، اندیشیدن همراه باشد توانمندی ذهن

اشرف مخلوقات خلق شده است که علاوه بر رسالت‌های سنگین معنوی موفقیت و توانگری و سلامتی، ثروت را صاحب شود. کمال، جمال، ثروت؛ بخشی از حق و حقوق اشرف مخلوقات است.
برای دستیابی به‌حق و حقوق طبیعی باید ذهن را فرماندهی کرد اگر قدرت ذهن با سپاسگذاری و محبت، تفکر، اندیشیدن همراه باشد توانمندی ذهن مانند نهالی می‌شود که با آبیاری به موقع، جذب نور آفتاب، خاک؛ به درختی با ریشه‌ای تنومند تبدیل می‌شود. اندیشیدن و تقویت افکار معنوی و سپاس از محبت‌های الهی باعث تجلی توانمندی و توانگری انسان می‌گردد.
هنگامی که تکرار مدد از حضرت دوست در ذهن شما می‌چرخد موجب دریافتی سریع در زندگیتان می‌شود و دیگر به خسارت‌ها و شکست‌های زندگیتان نمی‌اندیشید. چرا که بازگشتی از سوی حضرت دوست برای شما همه چیز را جبران خواهد کرد.
در صورتی که ذهن شما توانگر گردد و توانمندی‌های خود را تقویت کند. باید روان شما توان بازنگری را بیابد تا قادر باشد به رشدها، کمال‌ها، تجارب، فرازها و نشیب ها، شکست‌های عاطفی به دیده ذهنی آگاه و روشن وکمال گرا بنگرد. وقتی به این درجه روان شما صعود کند به یاد می‌آورد که در شکست‌ها و فراز و نشیب‌ها به تجارب رسیدید و در تجارب به رشد و کمال دست یافته‌اید.
و این شما را قادر می‌سازد تفکیکی از خاطرات ناخوشایند گذشته با شیرینی و موفقیت‌های امروز در ذهنتان حاصل شود و اینجاست که می‌بینید خدای مهربان برکات و محبت‌های خود را برای ما جاری کرده تا جبران همه آنها در زندگی امروزتان تجلی یابد.
ویژگی روح پیش روی، خلاقیت ، هدف‌جویی، کمال و ثروت‌گرایی است و هر لحظه از عمر را در کَند و کاوش و دستیابی به موفقیت و موقعیت، ثروت سپری می‌کند. اما گاهی انسان اعتقاد به توفیق الهی حال و آینده را در ذهن ناخودآگاه خود غیرفعال می‌کند و نهایت کم لطفی را در حق خویش نزد حضرت دوست روا می‌دارد.
قانون دوم توانمندی اندیشیدن و تفکر است.
در یادداشت‌های قبل سیستم : BODYCODE(رمز بدن) را در سه مرحله با چکیده‌ای کوتاه از رمز بدن برادلی نلسون را مختصرا شرح دادیم، در رابطه با بخش‌های عملی آن گروهی از روانشناسان در رابطه با بخش‌های عملی آن فعال هستند از جمله گروه روانشناسان مِتا نمونه‌ای از آن است.

بازدیدها: 165

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.