کد خبر : 19403
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱

ذهن خود را توانگر کن

برای گشودن چشم ذهن باید توانگری که در ذات آدمی نهفته است را بیدار کرد و قوانین توانگری و توانمندی را آموخت. قانون طلایی توانگری خواستن، توانستن است. هنگامی که در بدترین شرایط اقتصادی و تنگدستی چشم ذهن شما سوی توانگری باز می‌گردد درهای رحمت بیکران پروردگار دگرگونی‌های شگفت انگیزی را برای شما رقم می‌زند.

برای گشودن چشم ذهن باید توانگری که در ذات آدمی نهفته است را بیدار کرد و قوانین توانگری و توانمندی را آموخت. قانون طلایی توانگری خواستن، توانستن است.
هنگامی که در بدترین شرایط اقتصادی و تنگدستی چشم ذهن شما سوی توانگری باز می‌گردد درهای رحمت بیکران پروردگار دگرگونی‌های شگفت انگیزی را برای شما رقم می‌زند. گام‌های شما به سوی آرامش و تندرستی و برکت و نعمت در زندگیتان استوار می‌گردد و ثروت مالی که بخشی از میراث معنوی بشر است در زندگی ما جاری می‌شود.
توانگری و توانمندی به شما کمال معنوی می‌بخشد وآزادی و رهایی از قید فقر معنوی و مالی را آرمان شما می‌سازد. میزان آرامش، میزان ثروت ما نشانه توانگری و توانمند بودن ما است. قبل از اینکه به توانگری و توانمندی خود بپردازید نخستین گام پالایش روح و روان است در این اوضاع و شرایط آشفته در این روزگار پر از مشغله‌های فکری و اسیب های اجتماعی، در این روزهای سخت و سرشار از تنش دست یافتن به شرایط دلخواه فقط در خود شما نهفته است.
سیستم رمزدهی به بدن بخشی از توانمندی و توانگری شما را به‌سوی دست یافتن به کنترل بیماری‌های جسمی و روحی و یافتن زندگی زیبا میسر می‌سازد.
برادلی نلسون می‌گوید: ذهن آگاه اکثر مردم فکر می‌کنند که حقیقت، ذهن آگاه آنان است، ذهن آگاه بخشی از شماست که به‌نظر می‌رسد، کار می‌کند، تصمیم می‌گیرد، گوش می‌دهد، بخاطر می‌سپارد و… ذهن آگاه مهم است، اما در حقیقت ۱۰% درصد از هوش ما را دربر گرفته است.
ذهن ناخوادآگاه ۹۰% از هوش ما را ذهن ناخودآگاه دربرگرفته بسیار فعال است. هر چیزی را به خاطر می‌سپارد و بایگانی می‌کند. هر چیزی را که انجام می‌دهید ضبط می‌کند، هر صورتی که در جمعیت دیده‌اید، هر چیزی خورده‌اید، لمس کرده‌اید، چشیده اید و یا بو کرده‌اید بخاطر می‌سپارد و تاریخچه سلامتی و بیماری شما را می‌داند.
من بر این باور هستم هر سلول بدن در ذهن ناخودآگاه بایگانی و ذخیره سازی می‌شود و آن مانند یک سیستم رایانه‌ای هولوگرافیک شگفت انگیز است ذهن ناخودآگاه بخشی از شما است که در زمان ارتکاب به هرگونه گناهی راستی و حقیقت را در اختیارتان می‌گذارد و بیان بهتر وجدان آدامی است. ذهن ناخودآگاه پاسخ‌های حقیقی را از طریق معیار قابل اندازه‌گیری، در زمان مواجهه با حقیقت و دروغ به وجود می‌آورد. چرا که ذهن ناخودآگاه همانند رایانه‌ای می‌باشد که ما را قادر می‌سازد با مطرح کردن سوالات، پاسخ آنها را از بدن دریافت نماییم( منبع برادلی نلسون) .
شناخت کامل از ذهن خودآگاه و ذهن ناخودآگاه کمک بزرگی برای دستیابی به موفقت‌های در زمینه‌های مختلف زندگی دارد. تفکیک ذهن خودآگاه با ذهن ناخودآگاه نشانه توانگری یک انسان اندیشمند است. با رمزدهی به بدن کلید اول را یافته‌اید و آغاز موفقیت‌های مالی و جسمی و روحی خود را با دستان توانمند و افکار توانگر خود به اوج خواهید رساند، فقط بخواهید…
ادامه دارد……..

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.