کد خبر : 19333
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳

BODY CODE رمز بدن

BODY CODE رمز بدن

حضرت دوست با تو سخن می‌گوید و صبورانه می‌پذیرد صدایش کن تا تو را اجابت کند محبت، سپاسگزاری، گذشت و مهربانی کریستال‌های زیبا که از معدن دل و جان استخراج می‌شوند و سازنده بهترین بادی کد که در بدن می‌باشند. برای یافتن رمز بدن در تمام مراحل باید از خداوند مدد جست و وضعیت روحی

حضرت دوست با تو سخن می‌گوید و صبورانه می‌پذیرد
صدایش کن تا تو را اجابت کند
محبت، سپاسگزاری، گذشت و مهربانی کریستال‌های زیبا که از معدن دل و جان استخراج می‌شوند و سازنده بهترین بادی کد که در بدن می‌باشند.
برای یافتن رمز بدن در تمام مراحل باید از خداوند مدد جست و وضعیت روحی خود را که تاثیر مستقیمی بر اعمال جسمی و عملکرد ما دارد را از انرژی‌های مثبت و اندیشه متعالی انباشته کرد.
علم نوین و مدرن سیستم رمزدهی بدن برای شفابخشی طبیعی بدن که به‌وسیله دکتر برادلی نلسون اختراع شده است راهنمایی کامل برای سلامتی و بهزیستی است. دکتر نلسون می‌گوید: نکته کلیدی اینجاست که چه چیزهایی باعث بیماری جسم و روح می‌شود و راهکارهای پیشگیری چیست؟
همه عالم، همه چیز دارای ارتعاشی از فرکانس‌های متفاوت است که پیدایش اشیاء و احساسات مختلف از یکدیگر را به‌وجود می‌آورد، شما از انرژی خالص آفریده شده و دارای ارتعاش منحصر بفرد هستید تا بدنتان را تشکیل دهد که چگونه باشد؛ ارتعاش شما، روان شما را می‌سازد که شما چه کسی هستید و آن شعور منحصر بفرد شما می‌باشد، انرژی مرتعش سرآمد ذرات در عالم است.
انرژی‌های ناپیدا در اطراف وجود دارند، امواج رادیویی، امواج ایکس، مادون قرمز، امواج فکری واحساسی
زندگی روحانی و بدن فیزیکی، به‌مانند دستسی درون دستکش است، در زمان مرگ، بدن انرژیکی حرکت می‌کند و بدن فیزیکی از بین می‌رود. دیگر نیروی حیات در بدن فیزیکی وجود نخواهد داشت. روح و جسم ما به شکل عمیقی باهم در ارتباط می‌باشند که پیش از این ما قادر به درک آن نبوده‌ایم چرا که در این ارتباط وقتی که برای بدن انرژی، عدم تعادلی پیش می‌آید، بدن فیزیکی به‌شدت تحت تاثیر قرار می‌گیرد و برای بهبودی ما نیاز مبرم به تصحیح این عدم تعادل است ( منبع برادلی نلسون).
برای رسیدن به رمز موفقیت شناخت ذهن ناخودآگاه و تعادل آن با خودآگاهی شاه کلید رمزدهی به بدن می‌باشد. ذهن ناخودآگاه تاریخچه تمام اطلاعات و اعمال ما از کودکی تا مرگ است که تاثیر مستقیمی بر جسم ما می‌گذارد و جسم نمادی کامل از خودآگاهی درون و برون است که با تزریقی گذشت به‌جا و کنترل خشم و غضب بی‌مورد سپاسگزاری و مهربانی می‌توان جسم و روح را به جهت متعالی کردن سوق داد و آن را جلا بخشید چرا که روح به‌مانند آیینه‌ای می باشد که اگر آن را غبار فرا گیرد باعث کدر شدن روح و بیماری‌های جسمی خواهد شد. برای غلبه بر اضطرابها و استرسها و نگرانی‌ها باید هر روز غبار جسم و روح را پاک گردانیم. که این با تمرین و ممارست بر رمزدهی بر بدن میسر خواهد شد.
در یادداشت آتی با تمریناتِ موفقیت رمز بدن بیشتر آشنا خواهیم شد…

بازدیدها: 126

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.