کد خبر : 19231
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷

ما زبان را بنگريم حضرت دوست روان را

ما زبان را بنگريم حضرت دوست روان را

ط-گل نواز: نقشه ذهني بادي کد انقلاب واقعي براي ارتباطات ناخودآگاه هر يک از ما است و اين براي همه وجود دارد. بادي کد در قرن بيست و يک توسط برادلي نلسون کشف شد، او به ما کليدي براي دسترسي به يک مرحله جديد از سلامتي مي دهد. بدن، ذهن و روح در شش زمينه

ط-گل نواز: نقشه ذهني بادي کد انقلاب واقعي براي ارتباطات ناخودآگاه هر يک از ما است و اين براي همه وجود دارد. بادي کد در قرن بيست و يک توسط برادلي نلسون کشف شد، او به ما کليدي براي دسترسي به يک مرحله جديد از سلامتي مي دهد. بدن، ذهن و روح در شش زمينه سيستم انرژي يابي تقسيم بندي مي شود.
*انرژي ، * سموم ، *مدارها ، *عوامل بيماري زا ، *ساختاري ، * تغذيه و سبک زندگي. بادي کد اين شش زمينه را ازهم جدا کرده است، اين شش زمينه مانند شش خيابان در بدن شما با يکديگر ارتباط دارند و همه ارتباطات بدن شما را مي سازند.
اگر يکي از خيابانها بسته شود وضعيت دروني بدن مختل مي شود و بدن احساس بيماري و ناهماهنگي مي کند. ما از کجا متوجه بشويم که چيزي باعث بسته شدن خيابان يا انرژي در بدن شده است؟ مغز به صورت ناخودآگاه پلي بين خيابان بسته شده و تغييرات بدن مي زند؛ مغز در هر لحظه چهارصد ميليون داده را جابجا مي کند، در مقايسه مغز خودآگاه دو هزار تکه اطلاعات را در هر لحظه جابجا مي کند.
سيستم بادي کد وسيله اي به وجود مي آورد که اجازه دسترسي به ريشه انرژي يابي هر بيماري (رواني، احساسي، فيزيکي) را امکان پذير مي کند و به پيدا کردن و درست کردن آن کمک مي کند که بدن به آرامي به سلامت بازگردد. بادي کد مرجع فهميدن ، پيدا کردن و درست کردن ناهماهنگي هاي حقيقي است که باعث مي شود که ما سلامت خود را بازيابيم. مهمترين هدف سيستم کددهي بدن اين است که مانند يک کمک براي بهزيستي و يک روش براي پيشگيري از بيماري مي باشد. با تصحيح عدم تعادل ها، ايمان دارم که ما شغل بهتري نه تنها از نظر پيشگيري از بيماري ها، بلکه ارتقاي کيفيت زندگي در خود و ديگران و راهنمايي به سوي دنيايي سالم تر و به هم پيوسته تر خواهيم داشت.
اين نکته که چه چيزي باعث بيماري مي شود و چه کاري براي جلوگيري از وقوع آن ها مي توان انجام داد چيزي است که سيستم کددهي بدن با آن سروکار دارد . عمده مسئله اي که شما درسيستم بادي کد انجام مي دهيد تمرکز بر روي عدم تعادل هاي پوششي انرژي در بدن مي باشد. سيستم کد دهي بدن يک روش خود درماني است که نتايج سودمند و مزاياي بي نظيري در زمينه ذهني و جسمي دارد.(منبع: کتاب رمز بدن برادلي نلسون)
براي مبارزه با افکار منفي و ايجاد آرامش و ارتباط با کائنات که مثل ما قلبي نازنين دارند بايد جواهر پنهان درون را يافت. بايد کفش آهني به پا کرد و به جستجوي درون آشفته خود و يافتن راههاي آرامش و سلامتي جسم و روح ( صبورانه و عاشقانه) دويد. آنقدر که قله ها را فتح کرد. شرط نخست و اجتناب ناپذير همين است و بس. هنگامي که توانايي مان بر دانايي مان پيشي گيرد و باتفکر در جهان هستي و ورود به عالم معنا و به قول مولانا:
آنکه رمزي را بداند او صحيح
حاجتش بايد که گويندش صريح
آن هنگامي است که پي به وجود واقعي خود برده ايم و بر مشکلات روح و روان و جسم خود غالب خواهيم شد. (BODY CODE) (رمز بدن) سيستمي است که به خود درماني مي پردازد که نتايج بسيار عالي در زمينه ذهني و جسمي به فرد مي دهد.
هشدار: اين سيستم هرگز نبايد به عنوان کمک هاي اوليه يا به عنوان معالجه اوليه در بيماري هاي خطرناک استفاده شود و همچنين اين روش براي جايگزين شدن با معالجه دارويي طراحي نشده است. سيستم کد دهي بدن در هر شکل و فرمي جايگزيني براي درمان هاي پزشکي و دارويي نخواهد بود. اين اطلاعات را به عنوان درمان و دارو تلقي نکنيد.
ادامه دارد …

بازدیدها: 122

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.