کد خبر : 19231
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
-

ما زبان را بنگریم حضرت دوست روان را

ما زبان را بنگریم حضرت دوست روان را

ط-گل نواز: نقشه ذهنی بادی کد انقلاب واقعی برای ارتباطات ناخودآگاه هر یک از ما است و این برای همه وجود دارد. بادی کد در قرن بیست و یک توسط برادلی نلسون کشف شد، او به ما کلیدی برای دسترسی به یک مرحله جدید از سلامتی می دهد. بدن، ذهن و روح در شش زمینه

ط-گل نواز: نقشه ذهنی بادی کد انقلاب واقعی برای ارتباطات ناخودآگاه هر یک از ما است و این برای همه وجود دارد. بادی کد در قرن بیست و یک توسط برادلی نلسون کشف شد، او به ما کلیدی برای دسترسی به یک مرحله جدید از سلامتی می دهد. بدن، ذهن و روح در شش زمینه سیستم انرژی یابی تقسیم بندی می شود.
*انرژی ، * سموم ، *مدارها ، *عوامل بیماری زا ، *ساختاری ، * تغذیه و سبک زندگی. بادی کد این شش زمینه را ازهم جدا کرده است، این شش زمینه مانند شش خیابان در بدن شما با یکدیگر ارتباط دارند و همه ارتباطات بدن شما را می سازند.
اگر یکی از خیابانها بسته شود وضعیت درونی بدن مختل می شود و بدن احساس بیماری و ناهماهنگی می کند. ما از کجا متوجه بشویم که چیزی باعث بسته شدن خیابان یا انرژی در بدن شده است؟ مغز به صورت ناخودآگاه پلی بین خیابان بسته شده و تغییرات بدن می زند؛ مغز در هر لحظه چهارصد میلیون داده را جابجا می کند، در مقایسه مغز خودآگاه دو هزار تکه اطلاعات را در هر لحظه جابجا می کند.
سیستم بادی کد وسیله ای به وجود می آورد که اجازه دسترسی به ریشه انرژی یابی هر بیماری (روانی، احساسی، فیزیکی) را امکان پذیر می کند و به پیدا کردن و درست کردن آن کمک می کند که بدن به آرامی به سلامت بازگردد. بادی کد مرجع فهمیدن ، پیدا کردن و درست کردن ناهماهنگی های حقیقی است که باعث می شود که ما سلامت خود را بازیابیم. مهمترین هدف سیستم کددهی بدن این است که مانند یک کمک برای بهزیستی و یک روش برای پیشگیری از بیماری می باشد. با تصحیح عدم تعادل ها، ایمان دارم که ما شغل بهتری نه تنها از نظر پیشگیری از بیماری ها، بلکه ارتقای کیفیت زندگی در خود و دیگران و راهنمایی به سوی دنیایی سالم تر و به هم پیوسته تر خواهیم داشت.
این نکته که چه چیزی باعث بیماری می شود و چه کاری برای جلوگیری از وقوع آن ها می توان انجام داد چیزی است که سیستم کددهی بدن با آن سروکار دارد . عمده مسئله ای که شما درسیستم بادی کد انجام می دهید تمرکز بر روی عدم تعادل های پوششی انرژی در بدن می باشد. سیستم کد دهی بدن یک روش خود درمانی است که نتایج سودمند و مزایای بی نظیری در زمینه ذهنی و جسمی دارد.(منبع: کتاب رمز بدن برادلی نلسون)
برای مبارزه با افکار منفی و ایجاد آرامش و ارتباط با کائنات که مثل ما قلبی نازنین دارند باید جواهر پنهان درون را یافت. باید کفش آهنی به پا کرد و به جستجوی درون آشفته خود و یافتن راههای آرامش و سلامتی جسم و روح ( صبورانه و عاشقانه) دوید. آنقدر که قله ها را فتح کرد. شرط نخست و اجتناب ناپذیر همین است و بس. هنگامی که توانایی مان بر دانایی مان پیشی گیرد و باتفکر در جهان هستی و ورود به عالم معنا و به قول مولانا:
آنکه رمزی را بداند او صحیح
حاجتش باید که گویندش صریح
آن هنگامی است که پی به وجود واقعی خود برده ایم و بر مشکلات روح و روان و جسم خود غالب خواهیم شد. (BODY CODE) (رمز بدن) سیستمی است که به خود درمانی می پردازد که نتایج بسیار عالی در زمینه ذهنی و جسمی به فرد می دهد.
هشدار: این سیستم هرگز نباید به عنوان کمک های اولیه یا به عنوان معالجه اولیه در بیماری های خطرناک استفاده شود و همچنین این روش برای جایگزین شدن با معالجه دارویی طراحی نشده است. سیستم کد دهی بدن در هر شکل و فرمی جایگزینی برای درمان های پزشکی و دارویی نخواهد بود. این اطلاعات را به عنوان درمان و دارو تلقی نکنید.
ادامه دارد …

بازدید: 95

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.