امروز

سه شنبه, ۲۴ مهر , ۱۳۹۷

  ساعت

۲۱:۴۴ بعد از ظهر

شما میتوانید هر روز روزنامه مورد نظر خود را دانلود کنید .

سایز متن   /

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر نقش ارتقای کیفیت وکاهش قیمت کالاهای تولید داخل،مبارزه با قاچاق کالا،مهار واردات و فرهنگ سازی در حمایت از کالای ایرانی تاکید کرد.
زهرا سعیدی مبارکه با تاکید بر لزوم استفاده از کالاهای ایرانی گفت:کشور ایران با حدود ۸۰ میلیون نفر جمعیت یک بازار بزرگ برای تولیدکنندگان ایرانی محسوب می شوند اما متاسفانه عدم فرهنگ سازی مناسب مانع شده تا تولیدکنندگان از این بازار استفاده کنند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: همراه با فرهنگ سازی در زمینه استفاده از کالاهای ساخت داخل، اگر با قاچاق کالا بصورت جامع و سیستمی مبارزه شود تقاضا برای خرید کالا ایرانی افزایش می یابد.
نماینده مردم مبارکه مجلس شورای اسلامی افزود:تولیدکنندگان ایرانی نیز در سال حمایت از کالای ایرانی، تحولی در ارتقای کیفیت کالای ساخت داخل ایجاد کنند تا انگیزه مردم برای خرید کالاهای ساخت داخل رشد کند.
سعیدی مبارکه در ادامه گفت و گوی خود با خانه ملت تصریح کرد:در سال ۹۷ باید وزارت صنعت، معدن و تجارت موضوع واردات کالا را کاملا رصد کند چرا که در سال های اخیر بخش قابل توجهی از واردات بصورت غیرضروری صورت گرفت بنابراین در راستای حمایت از تولید و فروش کالای ایرانی باید واردات کالاهای که مشابه آن در داخل تولید می شود، کنترل کرد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:علاوه بر ارتقای کیفی کالاهای ایرانی باید با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و روش های کارشناسی هزینه های تولید را کاهش داد تا با انجام این مهم بیشتر مردم را به خرید کالای ایرانی تشویق کرد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

روزنامه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی