امروز

شنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۴:۳۱ قبل از ظهر

شما میتوانید هر روز روزنامه مورد نظر خود را دانلود کنید .

سایز متن   /

این روزها بازار خودرو در حالی چندان وضعیت مناسبی ندارد که یکی از شرکت های واردکننده خودرو، برای اولین بار مدل جدیدی از مشتری مداری را ارائه کرد.

یکی از مشکلات این روزهای بازار خودرو، شکایت مشتریان در خصوص عدم تحویل خودرو و درخواست مبالغ بیشتر از قرارداد توسط شرکت های فروشنده خودرو است. هرچند که به طور کل مقصر اصلی این نابسامانی نه شرکت های واردکننده هستند و نه مشتریان می باشند ولی شکایت مشتریان از عملکرد برخی واردکنندگان خودرو یکی از واقعیت های کنونی بازار خودرو است.

شرکت نگین خودرو از جمله این شرکت ها است که به علت بسته بودن ثبت سفارش خودرو و بالا رفتن غیرمنتظره تعرفه واردات خودرو، در تحویل برخی از خودروها دچار مشکل شده و بر همین اساس با تعداد قابل ملاحظه ای از شکایت مشتریان روبرو بوده است.

در راستای همین موضوع دیروز در اقدامی منحصر به فرد، شرکت نگین خودرو با استفاده از حکمیت انجمن واردکنندگان خودرو اقدام به حل و فصل موضوع نموده است که خوشبختانه بخش قابل توجهی از شکایت رسیدگی و مشتریان راضی گردیده اند.

اقدام شرکت نگین خودرو از این نظر قابل تحسین است که این شرکت برای اولین در بازار خودرو به منظور کاهش هزینه های مالی، اجتماعی بررسی شکایت و جلوگیری از ارجاع آن به دادگاه، از انجمن واردکنندگان خودرو به عنوان داور استفاده نموده تا در یک فضای منصفانه به حل و فصل منطقی شکایات رسیدگی کند. در نگاه منصفانه این رفتار فارغ از هر مسئله ستودنی و قابل تعمیم به دیگر شرکت ها است. انتظار این است شرکت نگین خودرو همین رویه را ادامه دهد تا مشکل مشتریان به طور کامل حل و فصل گردد.پردیس خودرو

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

روزنامه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی