امروز

شنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۴:۵۷ قبل از ظهر

شما میتوانید هر روز روزنامه مورد نظر خود را دانلود کنید .

      یکشنبه - ۱۸ مهر ۱۳۹۵      10945      2554 بازدید   
مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: مشوق های لازم برای حضور سرمایه‌گذاران در نواحی صنعتی در نظرگرفته شده است.

10 yazdani

به گزارش روابط عمومی ،  علی یزدانی  در بازدید از ناحیه صنعتی آوج افزود: در برخی نواحی صنعتی از متقاضیان سرمایه گذاری و ایجاد واحدهای تولیدی تنها هزینه ایجاد زیرساخت ها اخذ می شود و به نوعی زمین تقریبا به شکل رایگان واگذار می شود که به طور نمونه در این خصوص باید از ناحیه صنعتی آوج یاد کرد.

وی اظهار کرد: قیمت زمین و حق انتفاع در نواحی صنعتی به شکل اقساط دراز مدت از سرمایه گذاران اخذ می شود تا با این کار صنعتگران برای فعالیت در این مکان ها نیز راغب شوند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: در نواحی صنعتی اولویت سرمایه گذاران باید با افراد بومی باشد و در این خصوص باید مدیران محلی از جمله فرمانداران بتوانند نظر افراد منطقه و شهرستان را برای سرمایه‌گذاری جلب کنند.

وی در ادامه بر رفع مشکل آب ناحیه صنعتی آوج در اسرع وقت تاکید کرد و گفت: به زودی این مشکل را برطرف خواهیم کرد تا متقاضیان سرمایه گذاری در این ناحیه صنعتی دغدغه ای در این خصوص نداشته باشند.

مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در ادامه بر حل مشکلات ۶ واحد بهره بردار راکد در ناحیه صنعتی آوج تاکید کرد و گفت: مشکلات این واحدها باید در یک نشست با حضور فرماندار آوج؛ مدیران بخش صنعت و دیگر دستگاه های اقتصادی، بانک ها و صاحبان این واحدها بررسی و حل شود.

یزدانی همچنین گفت: باید زمین های واگذار شده به متقاضیانی که فعالیتی بر روی زمین نداشته و سرمایه گذاری را معطل کرده اند نیز پس گرفته شده و از آنها خلع ید شود تا زمین های مربوطه را به متقاضیان جدید سرمایه گذاری واگذاری کنیم.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین از ناحیه صنعتی اسفرورین واقع در شهرستان تاکستان در غرب استان قزوین بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت واگذاری زمین به سرمایه گذاران و متقاضیان ایجاد واحدهای تولیدی در این مکان قرار گرفت.

منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین ، حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین و علی پرزحمت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت را در این بازدیدها همراهی می کردند.

 

ویدئو های مشابه

خودکفایی در صنعت ساخت کشتی ضروری است

      14563      767 بازدید   

بازار خودرو ظرفیت آزادسازی قیمتی را ندارد

      14274      1139 بازدید   

ویدئو های پیشنهادی

      14563      768 بازدید   
      14274      1140 بازدید   
      14115      1230 بازدید   
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی