امروز: جمعه 28 مهر 1396 ساعت 13:57

مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان:

تلاش جهادگونه برای کاهش تبعات بحران آب باید انجام گیرد

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان در جلسه آغاز فعالیت گروه مروجین مصرف بهینه آب که با حضور معاون بهره برداری، معاون خدمات مشترکین و درآمد، مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی و مدیران مناطق برگزار شد گفت: باید تلاش جهادگونه برای کاهش تبعات بحران کم آبی در دستور کار قرار گیرد و این مهم تنها با وحدت رویه میان بخش های مختلف شرکت اعم از فنی مهندسی، بهره برداری، مشترکین، روابط عمومی و ... میسر می شود.

محفل اُنس با قران کریم در شهرستان ری برگزار شد

محفل اُنس با قران کریم با اجرای برنامه های مختلف، 30 خرداد در مسجد حضرت ابولفضل (ع)شهر حسن آباد از توابع شهرستان ری برگزار شد.

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان

مشترکین، مصرف بهینه آب را سرلوحه کار خود قرار دهند

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان گفت: تمامی کارکنان شرکت باید مانند سالهای گذشته تمام تلاش خود را به خرج دهند تا بحران کم آبی در فصل تابستان در استان مهار شود به گونه ای که آب شرب مردم به صورت پایدار تأمین شود.

ایران سوار بر نردبان افزایش تولید و صادرات نفت

طبق آخرین آمار ارائه شده از سوی اوپک میانگین تولید نفت خام ایران بر اساس منابع ثانویه در سال ۲۰۱۵، ۲میلیون و ۸۳۶هزار بشکه بوده که این میزان در ماه می ۲۰۱۷ به ۳میلیون و ۷۹۵ هزار بشکه افزایش یافته است.

سامانه‌ای برای ذخیره انرژی اتلافی وسایط نقلیه خدماتی

دانشمندان ایرانی حاضر در دانشگاه واترلوی کانادا، فناوری را برای شکار انرژی اتلافی وسایط نقلیه خدماتی مانند اتوبوس‌ها یا کامیون‌های تحویل مواد غذایی یخ‌زده ارائه داده‌اند.

استاندار اصفهان :

بهره برداری از سامانه دوم آبرسانی به اصفهان بزرگ برای اصفهانی ها از نان شب واجب تر است

استاندار اصفهان در آیین بهره برداری از پروژه های فاضلاب گفت: اصولاً پروژه های عمرانی در دهه فجر و هفته دولت مطرح شده و به بهره برداری می رسند ولی ما در استان اصفهان که به ظاهر استان برخوردار است و از اعتبارات دولتی کم استفاده می شود در چند ماه گذشته هر هفته شاهد کلنگ زنی و بهره برداری از پروژه های مختلف با اعتبارات چند صد میلیاردی بودیم که عمدتاً تأمین اعتبارات این پروژه ها با بهره گیری از ظرفیت های بخش خصوصی است.

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان خبر داد:

بهره برداری از هفت طرح بزرگ تأسیسات فاضلاب شهری در اصفهان

باحضور مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، استاندار اصفهان هفت طرح بزرگ تأسیسات فاضلاب شهری با هزینه و تأمین اعتبار 335 میلیارد تومان آغاز و یا به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور:

مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرحهای آب و فاضلاب در کشور در دولت یازدهم به 6200 میلیارد تومان رسید

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور نیز با بیان اینکه بازسازی تأسیسات فاضلاب در کشور از سال 84 در دستور کار شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بود و اولین فاینانس به استان اصفهان ابلاغ شد، گفت: عملیات اجرایی بازسازی شبکه فاضلاب اصفهان از محل فاینانس خارجی پروژه ای هایتک بوده و توصیه آن است که آخرین تکنولوژی ها در این راستا تبدیل به کارگاه های آموزشی در مقیاس ملی شود تا تجارت به خوبی انتقال داده شود و قطعاً ما در آینده با توسعه شبکه های جمع آوری و انتقال فاضلاب، این تجربه را برای بازسازی در دیگر استان ها استفاده خواهیم کرد.

فاز نخست تصفیه‌خانه فاضلاب پردیس با حضور جهانگیری افتتاح شد

فاز نخست تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان پردیس با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر نیرو افتتاح شد.

خیز جدی ایران برای تقویت صادرات گاز

شروع پروژه صادرات گاز به عراق، احداث خط لوله و صادرات گاز به پاکستان، تکمیل گاز رسانی به استان سیستان و بلوچستان جزو مهم‌ترین بندهای پروژه‌های اولویت دار شرکت ملی گاز ایران بود که اخیرا توسط بیژن زنگنه وزیر نفت کشورمان به حمیدرضا عراقی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران ابلاغ شد.

ممنوعیت ورود کشتی‌های حامل پرچم قطر به بنادر عربستان و امارات

صادرات نفت و گاز قطر مختل می‌شود؟

بنادر عربستان سعودی و امارات متحده عربی به دنبال قطع روابط دیپلماتیک دو کشور با دوحه، ورود کشتی‌های حامل پرچم قطر را ممنوع کرده و نگرانی‌هایی را نسبت به مختل شدن صادرات نفت و گاز از این کشور عضو اوپک برانگیختند.

مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان درنخستین جلسه مشترک حوزه خدمات مشترکین تاکید کرد

تدوین نقشه راه برای انجام وظایف محوله درحوزه مشترکین

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان درنخستین جلسه مشترک حوزه خدمات مشترکین که با حضور کارکنان این معاونت تشکیل شد گفت:کارکنان باید تلاش و انرژی خود را صرف تحقق شعار سال که (تلاش مضاعف،خلاقیت ونو آوری) هست نمایند واین نشست با هدف بررسی راههای عملیاتی نمودن شعارسال شرکت برگزارشد تا همه فعالان این بخش برنامه و نقطه نظرات خود را برای تحقق این امر بیان کنند و نیز برای خلاقیت و نوآوری درانجام امور محوله بیش از پیش تلاش کنند.

تقدیراز برگزیدگان اولین دوره ازمسابقات ورزشی جام 5s درآبفا استان اصفهان

مراسم تقدیر ازبرگزیدگان اولین دوره مسابقات ورزشی جام 5s با حضور معاون منابع انسانی وبهبود مدیریت ،مدیران وکارکنان مناطق شش گانه درسالن شیخ بهایی آبفا استان اصفهان برگزار شد.

روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان در سال95 در دستور کار قرار داد

استمرار اجرای گسترده برنامه های فرهنگی مصرف بهینه آب

مدیر روابط عمومی شرکت آبفا استان اصفهان گفت : طی سال95 شرکت آبفا استان اصفهان با تدوین برنامه های جامع در صدد اجرای برنامه های تدوین شده برآمد به طوریکه در بخش ارتباط با رسانه در سال 95 با تولید 254 خبر و ارسال آن به 130 رسانه اعم از مکتوب، دیجیتالی، دیداری و شنیداری بیش از 2446خبر این شرکت در رسانه های جمعی ملی و استانی منعکس شد و توانست با تعامل اصحاب رسانه از ظرفیت این بخش جهت فرهنگ سازی مصرف بهینه آب استفاده کند . 675 ویژه نامه که 468 نسخه در سطح ملی ، 207 نسخه در سطح استانی به چاپ رسید و نیز تولید 21 مستند مرتبط با صنعت آبفا از دیگر اهم فعالیتهای بخش ارتباطات حوزه روابط عمومی آبفا بوده است .

رئیس جمهوری:

تلاش‌های دولت برای خودکفایی در تولید بنزین و گازوئیل نتیجه داد

رئیس جمهوری با بیان این‌که یکی از خواست‌های مقام معظم رهبری خودکفایی ما در زمینه تولید بنزین و گازوئیل بود، گفت: با تلاش‌هایی که انجام شد تا پیش از پایان دولت در زمینه تولید گازوئیل و بنزین خودکفا شدیم.

اطلاعیه وزارت نفت در واکنش به مطالب غیرواقعی ستاد آقای رئیسی

پیرو انتشار مطلبی از سوی ستاد انتخاباتی آقای رئیسی در واکنش به اطلاعیه وزارت نفت پیرامون اظهارات این نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره پالایشگاه ستاره خلیج فارس، اداره کل روابط عمومی وزارت نفت بار دیگر نکاتی را جهت آگاهی مردم شریف ایران یادآور می‌شود.

امدادرسانی همکاران امور آب وفاضلاب منطقه گنبد به حادثه غم انگیز معدن یورت

تعدادی از همکاران امور آب وفاضلاب منطقه گنبد جهت کمک به عملیات امداد رسانی به حادثه دیدگان معدن یورت به محل حادثه اعزام شدند .

برگزاری دومین برنامه جاری حیات4 در شهرستان خور و بیابانک

دومین برنامه جاری حیات در سال جاری در شهرستان خور و بیابانک باحضور معاون فرماندار، رئیس شورای شهر خور، رئیس شورای شهر فرخی و امام جمعه شهرستان خور و بیابانک و دیگر مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

باحضور وزیر نیرو صورت می گیرد:

بهره برداری و آغاز 3پروژه در بخش فاضلاب با مشارکت بخش خصوصی در اصفهان

باحضور وزیر نیرو در اصفهان بهره برداری از پروژه تصفیه خانه و شبکه جمع آوری فاضلاب شهرهای ورنامخواست و سده لنجان و نیز آغاز اجرای شبکه فاضلاب شهرهای دیزیچه و زیباشهر با مشارکت بخش خصوصی صورت می گیرد.

رئیس جمهوری:

امروز، روزی به یادماندنی برای تاریخ صنعت نفت ایران است

رئیس جمهوری با اشاره به این که عزت ما در اجرای اقتصاد مقاومتی محقق می‌شود، گفت: افتتاح فازهای مختلف پارس جنوبی روزی پرافتخار و به یادماندنی برای تاریخ صنعت نفت ایران است.