امروز: چهارشنبه 3 خرداد 1396 ساعت 10:45

تقدیراز برگزیدگان اولین دوره ازمسابقات ورزشی جام 5s درآبفا استان اصفهان

مراسم تقدیر ازبرگزیدگان اولین دوره مسابقات ورزشی جام 5s با حضور معاون منابع انسانی وبهبود مدیریت ،مدیران وکارکنان مناطق شش گانه درسالن شیخ بهایی آبفا استان اصفهان برگزار شد.

روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان در سال95 در دستور کار قرار داد

استمرار اجرای گسترده برنامه های فرهنگی مصرف بهینه آب

مدیر روابط عمومی شرکت آبفا استان اصفهان گفت : طی سال95 شرکت آبفا استان اصفهان با تدوین برنامه های جامع در صدد اجرای برنامه های تدوین شده برآمد به طوریکه در بخش ارتباط با رسانه در سال 95 با تولید 254 خبر و ارسال آن به 130 رسانه اعم از مکتوب، دیجیتالی، دیداری و شنیداری بیش از 2446خبر این شرکت در رسانه های جمعی ملی و استانی منعکس شد و توانست با تعامل اصحاب رسانه از ظرفیت این بخش جهت فرهنگ سازی مصرف بهینه آب استفاده کند . 675 ویژه نامه که 468 نسخه در سطح ملی ، 207 نسخه در سطح استانی به چاپ رسید و نیز تولید 21 مستند مرتبط با صنعت آبفا از دیگر اهم فعالیتهای بخش ارتباطات حوزه روابط عمومی آبفا بوده است .

رئیس جمهوری:

تلاش‌های دولت برای خودکفایی در تولید بنزین و گازوئیل نتیجه داد

رئیس جمهوری با بیان این‌که یکی از خواست‌های مقام معظم رهبری خودکفایی ما در زمینه تولید بنزین و گازوئیل بود، گفت: با تلاش‌هایی که انجام شد تا پیش از پایان دولت در زمینه تولید گازوئیل و بنزین خودکفا شدیم.

اطلاعیه وزارت نفت در واکنش به مطالب غیرواقعی ستاد آقای رئیسی

پیرو انتشار مطلبی از سوی ستاد انتخاباتی آقای رئیسی در واکنش به اطلاعیه وزارت نفت پیرامون اظهارات این نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره پالایشگاه ستاره خلیج فارس، اداره کل روابط عمومی وزارت نفت بار دیگر نکاتی را جهت آگاهی مردم شریف ایران یادآور می‌شود.

امدادرسانی همکاران امور آب وفاضلاب منطقه گنبد به حادثه غم انگیز معدن یورت

تعدادی از همکاران امور آب وفاضلاب منطقه گنبد جهت کمک به عملیات امداد رسانی به حادثه دیدگان معدن یورت به محل حادثه اعزام شدند .

برگزاری دومین برنامه جاری حیات4 در شهرستان خور و بیابانک

دومین برنامه جاری حیات در سال جاری در شهرستان خور و بیابانک باحضور معاون فرماندار، رئیس شورای شهر خور، رئیس شورای شهر فرخی و امام جمعه شهرستان خور و بیابانک و دیگر مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

باحضور وزیر نیرو صورت می گیرد:

بهره برداری و آغاز 3پروژه در بخش فاضلاب با مشارکت بخش خصوصی در اصفهان

باحضور وزیر نیرو در اصفهان بهره برداری از پروژه تصفیه خانه و شبکه جمع آوری فاضلاب شهرهای ورنامخواست و سده لنجان و نیز آغاز اجرای شبکه فاضلاب شهرهای دیزیچه و زیباشهر با مشارکت بخش خصوصی صورت می گیرد.

رئیس جمهوری:

امروز، روزی به یادماندنی برای تاریخ صنعت نفت ایران است

رئیس جمهوری با اشاره به این که عزت ما در اجرای اقتصاد مقاومتی محقق می‌شود، گفت: افتتاح فازهای مختلف پارس جنوبی روزی پرافتخار و به یادماندنی برای تاریخ صنعت نفت ایران است.

زنگنه:

١٠٠ هزار شغل مولد با قراردادهای جدید نفتی ایجاد می شود

وزیر نفت با تأکید بر پیگیری موضوع قراردادهای جدید نفتی برای آینده صنعت نفت و گاز، تصریح کرد: این قراردادها می تواند تا یکصد هزار شغل فعال مولد در کشور ایجاد کند.

به منظور بهره‌برداری از فازهای پارس جنوبی

رئیس جمهوری وارد عسلویه شد

رئیس جمهوری امروز (یکشنبه، ٢٧ فروردین ماه) به منظور بهره‌برداری از فازهای جدید منطقه گازی پارس جنوبی و افتتاح چند طرح و پروژه در حوزه نفت و پتروشیمی وارد عسلویه شد.

رئیس هیأت ورزش صنعت آب و برق استان اصفهان :

تجهیزات و امکانات ورزشی شرکتهای تابعه وزارت نیرو انتفاعی هستند

در اولین جلسه هیأت ورزش استان در سال جاری مهندس هاشم امینی رئیس هیأت ورزش شرکتهای تابعه وزارت نیرو در استان اصفهان گفت: اعضای کمیته ورزش شرکتهای تابعه وزارت نیرو در استان اصفهان باید با غلبه بر چالش ها و تهدیدهایی که در حوزه فعالیتهای ورزشی وجود دارد درصدد ارائه خلاقیت و نوآوری در این زمینه باشند.

پاسخ صریح زنگنه به منتقدان وزارت نفت

وزیر نفت ضمن اعلام این خبر که با توسعه هر دو فاز پارس جنوبی یک درصد رشد تولید ناخالص داخلی اتفاق می‌افتد، پاسخی صریح به منتقدان عملکرد وزارت نفت در دولت یازدهم ارائه کرد.

وزیر نیرو:

روند کاهش تلفات شبکه برق ادامه می‌یابد

وزیر نیرو گفت: تلاش می‌کنیم کاهش تلفات شبکه برق را که پارسال به 10.9 درصد رسیده بود، امسال به ده درصد برسانیم و این روند ادامه خواهد یافت.

در راستای بهره گیری از گشایش های پسا برجام صورت می گیرد

فراخوان بین المللی سرمایه گذاری در سد و نیروگاه برق-آبی کارون2

شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران به منظور شناسایی سرمایه گذاران واجد شرایط جهت احداث سد و نیروگاه کارون2 فراخوان بین المللی اعلام نمود.

عملکرد شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران از زبان مدیر عامل

مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران گفت :علیرغم مشکلات وکمبود اعتبارات عملکرد سالانه شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران در اجرای طرح‌های شرکت موفق آمیز بوده است.

اجرای پروژه های آبفا دیگر به روش سنتی امکان پذیر نیست

معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفا استان در جلسه ای که باحضور رؤسای فنی مهندسی و مناطق خودگردان، مشاورین، ناظرین و کارکنان معاونت مهندسی و توسعه برگزارشد بر تبادل اطلاعات، انتقال تجارب، ارتقای سطح دانش، آموزش مستمر، دقت و سرعت در انجام کارها، بهره گیری از دانش نوین، همکاری و همدلی تأکید کرد. ا

حضور معاون وزیر امور اقتصادی، انرژی و صنایع ایالت نوردراین وستفالن آلمان در شرکت آبفا استان اصفهان

دکتر گونتر هورتستسکی معاون وزیر امور اقتصادی، انرژی و صنایع ایالت نوردراین وستفالن آلمان به همراه هانس یورگن فررگمن مسئول بخش فاضلاب وزارت کشاورزی و محیط زیست و هیأتی از بخش خصوصی کشور آلمان با حضور در شرکت آبفا استان اصفهان زمینه های همکاری بیش از پیش شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان را با شرکتهای آلمانی فراهم کردند.

پیش بینی‌های جهانی درباره آینده نفت چه می‌گوید

دورنمای طلای سیاه در سال 2017

چه بسیار کشورهایی که اقتصادشان بر پایه تولید و صادرات نفت می‌چرخد و در سوی دیگر کشورهای زیادی که مصرف‌کنندگان عمده انرژی هستند و برای ترسیم چشم‌انداز اقتصادی و تبیین سیاست‌های پولی و مالی لحظه‌ای چشم از بهای جهانی نفت بر نمی دارند.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفااستان اصفهان:

خانه فرهنگ آب راهبرد اساسی فرهنگ سازی مصرف بهینه آب

هم اینک خانه فرهنگ آب اصفهان نقش یک تسهیل گر فرهنگی را در امر آموزش مدیریت مصرف ایفا می کند. درواقع تاسیس خانه فرهنگ آب که در نوع خود در کشور بی نظیر می باشد راهبرد فرهنگسازی را در مسیر واقعی خود قرار داده است.

کاهش برداشت نفت ایران از میادین مشترک نفتی

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه وزیر نفت باید پاسخ‌گوی دلایل کاهش برداشت از منابع انرژی در میادین مشترک باشد گفت: در فلات قاره اوضاع مناسبی نداریم.