امروز: چهارشنبه 3 خرداد 1396 ساعت 10:44

چند خبر از شرکت فولادمبارکه اصفهان

در خط نورد گرم فولاد مبارکه انجام شد؛ تولید انبوه ورق های ویژه ساخت رینگ خودروهای سبک

مدیر عامل چادرملو:

معدنکاری یکی از سخترین مشاغل جهان است

مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت:معدنکاری یکی از سخترین، دشوارترین و خطرآفرین ترین مشاغل است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران:

میزان تعطیلی واحدها در شهرکها و نواحی صنعتی به حدود 14درصد کاهش یافت

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران میزان تعطیلی واحدها در شهرکها و نواحی صنعتی را حدود 14درصد عنوان کرد و گفت: اغلب واحدهای صنعتی که تعطیل شده اند عمدتا طرح های زودبازده به جای مانده از گذشته بوده است که غیرکارشناسی ایجاد شده اند.

انتقاد معاون وزیر صنعت از مطالب غیر کارشناسی برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت ضمن انتقاد از ارائه مطالب غیر کارشناسی برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری پیرامون وضعیت واحدهای مستقر در شهرکهای صنعتی سراسر کشور با اعلام اطلاعاتی از روند روبه رشد وضعیت واحدهای صنعتی پرده برداشت و اعلام کرد: با اعمال سیاست ‌های حمایتی دولت تدبیر وامید وجذب بیش از 14795 قرارداد جدید سرمایه‌گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی کشور در دولت تدبیر وامید، تعداد واحدهای صنعتی متوقف داخل شهرکها و نواحی صنعتی کشور به 5675 واحد کاهش یافت که این تعداد معادل14درصدکل واحدهای دارای پروانه بهره برداری است.

یزدانی در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری مشترک با سازمان میراث فرهنگی خواستارشد:

شناسایی و تهیه نقشه کشوری توسعه خوشه های صنایع دستی

به منظور ایجاد و گسترش و همفکری و همکاریهای آموزشی- پژوهشی، در زمینه توسعه خوشه ها و شبکه های صنایع دستی در سطح استانها تفاهم نامه همکاری مشترک بین علی یزدانی معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران منعقد شد.

رییس سازمان توسعه تجارت ایران عنوان کرد؛

مثبت شدن تراز تجاری کشور در دولت تدبیر و امید

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تحارت در امور تجارت و رییس سازمان توسعه تجارت ایران، با اشاره به افزایش شرکای تجاری کشور در سال گذشته، تراز تجاری کشور را در دولت تدبیر و امید دارای روندی مثبت و افزایشی اعلام کرد.

سبحانی فر مطرح کرد:

لزوم شناسنامه دار کردن تایرها برای کاهش قاچاق

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با اشاره به واردات برخی تایرهای بی کیفیت به کشور، گفت: با شناسنامه دار کردن لاستیک ها می توان تا میزان زیادی از واردات و قاچاق لاستیک به کشور جلوگیری کرد.

معاون وزير و مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی تاكيدكرد:

استفاده بهینه از ظرفیت بنگاه‌های کوچک و متوسط

معاون وزير صنعت، معدن وتجارت در مراسم امضاي تفاهم نامه همكاري مشترك بين سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران ضمن تاكيد بر توسعه صنایع کوچک و متوسط اعلام كرد: در صورت مشاركت بخش خصوصي و حضور تشكل ها در سالي كه توسط مقام معظم رهبري به عنوان اقتصاد مقاومتي ؛ توليد ، اشتغال نامگذاري شده ، 250 هزار شغل در شهركها نواحي صنعتي ايجاد خواهد شد.

مدیرعامل گروه فولاد مبارکه خبر داد:

مشعل های نخستین و بزرگترین كارخانه گندله سازی شرق كشور در سنگان روشن شد

با پایان یافتن عملیات نصب تجهیزات و تزریق گاز به خط لوله کارخانه گندله سازی ۵ میلیون تنی فولاد مبارکه در منطقه معدنی سنگان، مشعل های این طرح عظیم صنعتی که نخستین و بزرگترین کارخانه گندله سازی شرق کشور است، در فرخنده روز مبعث نبی مکرم اسلام (ص) روشن و مرحله راه اندازی گرم کارخانه آغاز شد.

مدیر مجتمع فولاد سبا گفت:دستیابی به رکورد ماهانه تولید و افزایش کیفیت در احیاء مستقیم سبا

مدیر مجتمع فولاد سبا گفت: کارکنان تلاشگر واحد احیاء مستقیم سبا در فروردین ۹۶ موفق به ثبت رکورد دیگری در تولید آهن اسفنجی و افزایش سطح کیفی محصول شدند.

وزیر نیرو ضمن قدردانی از نقش آفرینی فولادمبارکه:

پروژه های تصفیه فاضلاب بزرگترین طرح های زیست محیطی کشور هستند

وزیر نیرو گفت: فولاد مبارکه در زمینه های زیست محیطی همچون تصفیه آب و جایگزینی پساب فاضلاب با آب خام و سرمایه گذاری در پروژه های زیست محیطی منطقه، گامهای بسیار خوبی برداشته و جا دارد از خدمات این شرکت در حفظ منابع آب تقدیر و تشکر ویژه شود

مدیر عامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی خبرداد:

پرداخت ۳۶۵ میلیارد تومان وام کم بهره به کارگاه های کوچک تولیدی در سال ۹۵

مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت:۳۶۵ میلیارد تومان تسهیلات ویژه و کم بهره برای رونق بنگاه های کوچک و متوسط در دولت تدبیر و امید به این مجموعه ها پرداخت شده که این رقم غیر از طرح رونق تولید است

وزیر صنعت،معدن و تجارت :

عزم جدی دولت برای توسعه اشتغال در سال جدید

وزیر صنعت ،معدن و تجارت با بیان اینکه اثرات مثبت طرح رونق تولید و اشتغال که حاصل دولت تدبیر و امید برای حمایت از واحدهای صنعتی در سال گذشته بود درشش ماهه اول امسال در صنعت ومعدن کشور احساس خواهد شد گفت: دستور العمل توسعه تولید و اشتغال در سال جاری از سوی معاون اول رییس جمهور در ۴۴ بند و ۵ سرفصل ابلاغ شده و دولت عزم خود را برای تولید و اشتغال پایدار در کشور به کار خواهد بست.

مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

واگذاری معادن به بخش خصوصی بهترین راه حل توسعه و افزایش بهره وری اقتصادی است

مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با تاکید بر اهمیت توسعه معادن کشور با حفظ شاخص های زیست محیطی گفت : طی سال های اخیر اقدامات قابل توجهی از سوی فعالان بخش معدن برای ارتقاء عملکرد و رشد تولید برداشته شده است اما هنوز کافی نیست چرا که این بخش از صنعت کشور قابلیت ها و ظرفیت بسیار بالایی برای توسعه دارد که به اعتقاد من ظرفیت محقق شدن آن در بخش خصوصی وجود دارد .

چند خبر از شرکت فولادمبارکه اصفهان

مدیرعامل گروه فولاد مبارکه خبر داد: نخستین کارخانه گندله سازی ۵ میلیون تنی شرق کشور در آستانه راه اندازی

كمك 650 ميليون ريالي چادرملو به كتابخانه نابينايان يزد

مدير عامل انجمن خيرين كتابخانه ساز استان يزد از اجابت درخواست اين انجمن و كمك 650 ميليون ريالي شركت معدني و صنعتي چادرملو خبر داد .

قیمت سنگ آهن در ایران بسیار پایین تراز قیمت جهانی است

رئیس بودجه و گزارشات شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: قیمت سنگ آهن از سال ها پیش مورد مناقشه معدنی ها و فولادی ها بوده اما با پیگیری های مکرر و با اعلام معاون معدنی وزیر صنعت مبنی بر این که دولت از قیمت گذاری کنار می رود، اینک راه برای واقعی شدن قیمت این ماده معدنی استراتژیک هموار شده است. در حال حاضر سنگ آهن با ۵٠ درصد تخفیف در اختیار فولادسازان داخلی قرار می گیرد.

چند خبر از شرکت فولادمبارکه اصفهان

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان خبر داد: فولاد هرمزگان پایگاه صادراتی کشور میشود

چند خبر از شرکت فولادمبارکه اصفهان

به منظور ارتقاء فرهنگ ایمنی و با مشارکت فولاد مبارکه انجام شد؛ اهدای ۱۵۰ کلاه ایمنی به موتورسیکلت سواران شهر مبارکه

چند خبر از شرکت فولادمبارکه اصفهان

دستیابی به رکوردهای تولید در نواحی فولاد مبارکه دستیابی به ركورد روزانه تولید آهن اسفنجی در مگا مدول شهید شهبازی فولاد سبا