امروز: دوشنبه 9 اسفند 1395 ساعت 12:50

کرباسیان تصریح کرد:

دامپینگ فولاد یک اتهام واهی است

ایران در حالی متهم به دامپینگ در بازار جهانی فولاد شده که رئیس هیات عامل ایمیدرو با رد این اتهام، می‌گوید برخی به دلیل اینکه نگران از دست دادن بازار خود هستند،چنین اتهامی به ایران زده اند.

چند خبر از شرکت فولادمبارکه اصفهان

رشد ۵۳ درصدی سود هر سهم فولاد مبارکه

قاهری بدر درمراسم اختتامیه نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط:

برای حضور قدرتمند در بازارهای خارجی باید کنسرسیوم و تشکیلات توانمند داشته باشیم

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران بر این باور است که اگر بخواهیم موضوع برون گرایی در حوزه تولیدات صنعتی و حضور موثر در بازارهای بین المللی و خارجی را محقق کنیم باید دارای تشکیلات متسجم و کنسرسیوم های توانمند میان واحدهای تولیدی باشیم.

در مراسم امضاي تفاهم نامه همكاري مشترك مطرح شد:

ساماندهي خدمات رفاهي واجتماعي كارگران در شهركهاي صنعتي

تفاهمنامه همکاری مشترك بین سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی با هدف توسعه خدمات رفاهی، سلامتی، آموزشی، ورزشی و.. برای کارگران در شهرک ها و نواحی صنعتی به امضای معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی رسید.

نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط استان تهران آغاز به كار كرد

نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط شهرك‌هاي صنعتي استان تهران با حضور قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گشايش يافت.

مدیرعامل سازمان صنایع کچک وشهرکهای صنعتی ایران در اولین نشست شورای اطلاع رسانی سازمان خبرداد:

صادرت 1/7 میلیارد دلار 1000واحد صنعتی مستقر شهرک ها و نواحی صنعتی

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت در اولین نشست شورای اطلاع رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ضمن تشریح اهمیت بنگاه های کوچک ومتوسط در ایجاد اشتغال و توسعه صنعتی کشور از استقرار 1000 واحد صنعتی صادرتگرا در شهرکها و نواحی صنعتی سراسر کشور خبرداد و گفت: صادرات محصولات این واحدهای صنعتی به بیش از 1/7 میلیارد دلار می رسد.

چند خبر از شرکت فولادمبارکه اصفهان

با حضور مدیرعامل فولاد مبارکه انجام شد؛راه اندازی آزمایشی کوره پاتیلی مجتمع فولاد سبا

معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت در مراسم افتتاح سه واحد تولیدی در شهرک صنعتی شمس آباد اعلام کرد:

ممیزی و صدور شناسنامه HSEE برای پنج هزار و هفتصد بنگاه تولیدی

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از ممیزی و صدور شناسنامه HSEE برای پنج هزار و هفتصد بنگاه تولیدی خبر داد و گفت: صدور این شناسنامه ها و ممیزی ها در سال آینده برای هفت هزار بنگاه تولیدی هدفگذاری شده است.

ماده 54 قانون برنامه ششم، توهین به بخش معدن

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو بخشی از ماده 54 قانون برنامه ششم توسعه را توهین به معدنکاران توصیف کرد.

برنامه‌های وزارت صنعت برای حمایت از قطعه‌سازان

براساس سند اهداف و سیاست‌های توسعه صنعت خودرو در افق ۱۴۰۴ وزارت صنعت مکلف به اقداماتی برای حمایت از صنعت قطعه‌سازی داخلی است.

رئیس سازمان گسترش و نوسازی اعلام کرد

انعقاد ۶ قرارداد در صنعت خودرو با شرکت‌های خارجی

رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) ضمن اشاره به انعقاد ۶ قرارداد با خودرو سازان خارجی اظهار کرد: در ایران به ازای هر ۲۱۰ نفر یک خودرو وجود دارد. در حالی که این آمار در جهان یک خودرو به ازای هر ۱۲۰ نفر است.

چند خبر از شرکت فولادمبارکه اصفهان

اعمال تعرفه از سوی دولت ابزاری مناسب برای حمايت از صنعت و اشتغال؛به ازاي هر يک ميليارد دلار واردات فولاد،١٠٠ هزار فرصت شغلی از دست میرود

در بیست و هشتمین نشست مرکز خدمات سرمایه‌گذاری به ميزباني شرکت شهرک‌های صنعتی تهران انجام شد:

ارائه راهکارهای اجرایی با هدف تأمین منابع مالی صنایع کوچک و متوسط

در بیست و هشتمین نشست مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان تهران، راهکارهای اجرایی تأمین منابع مالی صنایع کوچک و متوسط تشریح شد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران:

بیش از 2012 واحد جدید در شهرکها و نواحی صنعتی کشور به بهره برداری رسید

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با اشاره به روند روبه رشد سرمایه گذاری ها در شهرکها و نواحی صنعتی گفت: طی ده ماهه گذشته بیش از 2012 واحد جدید در داخل شهرکهای صنعتی کشور به بهره برداری رسید که این آمار در استان اصفهان به بیش از 303 واحد می رسد .

معاون ویر صنعت، معدن وتجارت در بازدید از شهرک ها و نواحی صنعتی شرق اصفهان:

اهتمام جدی دولت بر رونق افتصادی و رفع موانع تولید

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی استان اصفهان در بازدید اززیر ساخت های عمرانی شهرکهاونواحی صنعتی در شرق اصفهان در سخنانی ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، خطاب به صنعتگران، به اهتمام جدی دولت بر رفع موانع تولید و تلاش برای رونق اقتصادی در دولت تدبیر و امید سخن گفت و افزود: باید از تمام ظرفیت های نهادهای دولتی و خصوصی برای رفع مشکلات سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی بویژه در مناطق محروم بهره گرفت.

نوسان در رشد اقتصادی بخش صنعت

گزارش مرکز آمار ایران از نرخ تورم سالانه بخش صنعت حاکی از مثبت شدن تورم تولیدکننده این بخش برای دومین فصل متوالی است. در حالی که گزارش پیشین این نهاد از تورم 0.2 درصدی بخش صنعت در تابستان حکایت می‎کرد، این‌بار و در فصل پاییز تورم تولیدکننده بخش صنعت به 3 درصد افزایش یافته است. این افزایش تورم فصلی بخش صنعت در حالی رخ داده که در 2فصل زمستان 94 و بهار 95، تورم تولیدکننده بخش صنعت، منفی نیم درصد گزارش شده بود.

تا پایان برنامه ششم تعداد رایزنان بازرگانی کشور دو برابر می‌شود

رایزنان بازرگانی ایران در راه اروپا

كمتر از 30 رايزن بازرگاني ايران در كشورهاي مختلف مشغول فعاليت هستند. حضور اين تعداد رايزن بازرگاني قبل از برنامه ششم پيش‌بيني شده بود و حالا به نظر مي‌رسد برنامه‌ريزي براي افزايش تعداد رايزنان تجاري كشور صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران

حمایت از سرمایه گذاری راهکار اساسی برای خروج از رکود و افزایش توان تولیدی و اقتصادی کشور است

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در سفر به استان گیلان و در جلسه معارفه مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی این استان اعلام کرد: حمایت از سرمایه گذاری راهکار اساسی برای خروج از رکود و افزایش توان تولیدی و اقتصادی کشور است

چند خبر از شرکت فولادمبارکه اصفهان

با بیش از ٢٠٠ میلیارد تومان سرمایه گذاری فولاد مبارکه انجام شد:پیشرفت ٨٠ درصدی پروژه جمع آوری و بازچرخانی پساب های شهری مبارکه و لنجان

همزمان با آغاز دهه مبارك فجر با حضور مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران صورت گرفت:

افتتاح پروژه خط تولید الیاف شیشه در شهرك صنعتي اشتهارد

مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران هم زمان با آغاز دهه مبارك فجر در مراسم افتتاح پروژه خط تولید الیاف شیشه شرکت راستین زرین باهر در شهرک صنعتی اشتهارد که صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: سرمایه‌گذاری این واحد در کمتر از 8 ماه انجام شده و اين واحد طي اين مدت كوتاه به بهره برداري رسيده است.