امروز: چهارشنبه 3 خرداد 1396 ساعت 10:44

نخستین دفتر نمایندگی بانک سامان در اروپا گشایش یافت

نخستین دفتر نمایندگی بانک سامان در اروپا پس از دریافت مجوز از بانک‌های مرکزی ایران و ایتالیا در شهر رم افتتاح شد.

رئيس كل بيمه مركزي خبر داد

تصويب آئين نامه حاكميت شركتي در موسسات بيمه

رئيس كل بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران از تصويب نهايي آئين نامه حاكميت شركتي در موسسات بيمه در جلسه اخير شوراي عالي بيمه خبر داد.

بيمه نامه هاي حوادث انفرادي شامل چه پوشش هايي هستند؟

بيمه نامه هاي حوادث انفرادي بيمه نامه هايي هستند كه به ما كمك مي كند هزينه هاي تحميلي در زمان وقوع حوادث را جبران كنيم . حوادث گاهي امكان دارد به فوت فرد حادثه ديده منجر شود يا وي را دچار نقص عضو شديد نمايد .

ایران‌کارت بانک آینده یاور مدرسه‌سازی

سامانه ایران‌کارت بانک آینده، راه‌کاری نوین برای حمایت از جامعه فرهنگی یاوری، ارائه نموده است.

پیام رئیس کل بیمه مرکزی به مناسبت حماسه ی حضور مردم در انتخابات

انتخابات پرشور روز بیست و نهم اردیبهشت و حماسه حضور مردم در این انتخابات حساس، یک بار دیگر نشان داد که ملت شریف ایران با هدایت های مقام معظم رهبری همیشه در بزنگاه های حساس یار و یاور انقلاب، ایران و اسلام اند و دل در گرو توسعه، پیشرفت و آبادانی این مرزو بوم دارند.

بانک آینده؛ برترین بانک تحول‌ساز خاورمیانه

مؤسسه یورومانی، در سال جاری، بانک آینده را به عنوان "برترین بانک تحول‌ساز خاورمیانه" (Best Bank Transformation In Middle East) برای سال ۲۰۱۷ میلادی، انتخاب و اعلام نمود.

همکاری بانک سامان و شرکت ملی نفت

همزمان با بیست‌ودومین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی ایران، قرارداد همکاری شرکت ملی نفت ایران و بانک سامان برای یک سال دیگر تمدید شد.

فرصت پایانی بهره‌مندی از مزایای سپرده نوروزی آینده (سنا)

امکان بهره‌مندی از مزایای جشنواره سپرده نوروزی آینده (سنا) در بانک آینده به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود.

همه چیز درباره بانک انصار

یازدهمین بانک خصوصی کشور چگونه بهترین شد؟!

پس از موافقت ضمنی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با تأسیس بانک انصار دراوایل سال 1388، هیأت موسس بانک نسبت به تهیه برنامه های عملیاتی و چارچوب راهبردی کار بانک اقدام نمودند. در این راستا طرح اساسنامه بانک نیز به بانک مرکزی تقدیم شد. اساسنامه پیشنهادی در آخرین روز تابستان سال هشتادوهشت در یک هزار و صد و دومین جلسه شورای عالی پول و اعتبار مطرح و به تصویب رسید.

تقدیر از کارمندان دانش‌پژوه بیمه سرمد

طی مراسمی با حضور اسماعیل دلفراز، مدیرعامل و مهدی مهدوی، معاون طرح و توسعه شرکت بیمه سرمد، از تلاش‌های کارکنان این مجموعه در ارائه مقالات پژوهشی تخصصی تقدیر شد. در جریان این نشست، دلفراز با اشاره به حضور نیروهای متخصص و جوان شرکت بیمه سرمد، بر لزوم دانش‌افزایی در حوزه‌های تخصصی تاکید و از کارمندانی که برای ارتقای سطح دانش این مجموعه تلاش کرده‌اند، قدردانی کرد.

با حضور رییس کل بانک مرکزی:

خدمت جدید بانک پارسیان رونمایی شد

خدمت جدید بانک پارسیان با عنوان NFC با حضور دکتر سیف ، رئیس کل بانک مرکزی ، دکتر کوروش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک پارسیان به صورت رسمی رونمایی شد.

حمایت بانک آینده از واحدهای خرد و متوسط؛ گامی در راستای افزایش تولید و اشتغال‌زایی

بانک آینده در راستای اولویت‌های خود، مبنی بر حمایت از بخش‌های واقعی اقتصاد، افزایش تولید داخلی و توجه به مقوله اشتغال، برنامه‏های هدف‌مندی در جهت تأمین مالی واحدهای تولیدی و به‏ویژه واحدهای کوچک و متوسط(SME)را در دستور کار خود قرار داده است.

با حمايت بانک انصار دوازدهمين جشنواره بين المللي تبيان برگزار شد

دوازدهمين جشنواره بين المللي پروژه هاي دانش آموزي تبيان همچون سنوات گذشته با حمايت بانک انصار در روزهاي 14 و15 ارديبهشت ماه در دانشگاه شهيد بهشتي برگزار شد.

پایان موفقیت‌آمیز مرحله دوم هم‌هوایی عظیم قیچی‌ساز

عظیم‌ قیچی‌ساز در هوای برفی مرحله دوم هم‌هوایی خود را با موفقیت به پایان رساند و امروز 19 اردیبهشت وارد کمپ اصلی قله لوتسه شد.

اهدای کتاب نفیس قرآن طباخ‌هروی و شاهنامه شاه‌طهماسبی به‌ دانشگاه‌ بیرجند توسط بانک‌پاسارگاد

بانک‌پاسارگاد، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، قرآن خطی طباخ هروی و شاهنامه شاه‌طهماسبی را به دانشگاه بیرجند هدیه داد.

برندگان مسابقه امید آینده مشخص شدند

اسامی برندگان مسابقه «امید آینده»، ویژه کودکان و نوجوانان دانش‌آموز از سوی بانک آینده اعلام شد.

افخمی:

بانک صنعت و معدن با تمام توان در مسیر توسعه صنعتی کشور گام برمی دارد

مديرعامل بانك صنعت و معدن گفت : اين بانك به عنوان بانك توسعه اي و تخصصي بخش صنعت و معدن در مسير توسعه صنعتي كشور گام هاي اساسي برمي دارد و اين امر مستلزم تعامل و همكاري گسترده مسئولان و مديران استان ها در سراسر كشور است.

همراه بانک ملی ۳ میلیونی شد

همراه بانک ملی ایران با بیش از سه میلیون کاربر در بهمن ماه سال ۹۵ بیش از هشت میلیون تراکنش را پوشش داده است.

عظیم قیچی‌ساز امروز نوار زرد لوتسه را لمس می‌کند

عظیم قیچی‌ساز بعد از ۸ ساعت به کمپ سه رسیده و امروز برای لمس‏ (Yellow Band) منطقه نوار زرد قله لوتسه به ارتفاع ۷۷۰۰ متری می‌رود.

بانک پارسیان حامی گلف کاپ صلح و دوستی

با حمایت بانک پارسیان، نخستین مسابقات بین المللی گرامیداشت قهرمان فقید گلف مرحوم شهباز حسین پور با نام کاپ صلح و دوستی از امروز ۱۷ اردیبهشت ماه آغاز شد .