امروز: جمعه 28 مهر 1396 ساعت 14:02
كد مطلب: 5428
تعداد بازدید : 2451
تاريخ انتشار: سه شنبه 15 دی 1394 ساعت 13:57
آخرین بروزرسانی:

درباره ساينا محصول جدید سایپا

محصول جديد سايپا با نام ساينا به زودي به توليد انبوه رسيده و روانه بازار خودرو خواهد شد.
sina-sipa

مديران ارشد سايپا با تاكيد بر تنوع محصول و معرفي محصولات جديد، اعلام كردند كه از اين به بعد ساليانه دو تا سه محصول جديد را معرفي و عرضه خواهند نمود، در اين راستا ساينا به عنوان سومين خودروي كاملا ايراني سايپا است كه توان متخصصان ايراني را به رخ خواهد كشيد. 
ساينا خودرويي است كه با رويكرد جديد سايپا در بخش پلت فرم، توسط مركز تحقيقات و نوآوري سايپا طراحي شده است. خودرويي كه از ظاهري زيبا و جذاب برخوردار است و مطابق سليقه ي جوانان و خانواده ها خواهد بود. 
در بررسي نماي ظاهري ساينا، مي توان اقرار كرد كه طراحي ظاهري ساينا يك گام بزرگ و رو به جلو است. در گذشته انتقادي كه به خودروسازان داخلي مي شد اين بود كه اين خودروسازان با اندك تغيير در چراغ هاي جلو و عقب ادعا مي كنند كه مدلي جديد از يك نوع خودرو را عرضه مي كنند. 
طراحي متفاوت و به روز ساينا نشان مي دهد كه خودروسازان داخلي در مديريت و طراحي پلت فرم و نماي ظاهري خودرو نيز صاحب سبك بوده و به سطحي از توانايي در طراحي رسيده اند كه مي توان اميدوار بود كه آينده ي درخشاني پيش روي خودروسازان داخلي است.
 نماي جلوي ساينا با جلو پنجره ي متفاوت و عريض، چراغ هاي چند ضلعي افقي و زيبا و همچنين آينه هاي جانبي خوش فرم، حالتي از يك خودروي اسپرت به نمايش مي گذارد. نماي عقب خودرو با توجه به فرم چراغ هاي عقب و طراحي سپر و صندوق عقب و دستگيره ي درب صندوق، زيبايي خاصي به خودرو بخشيده و باعث شده است كه كاربرد خانوادگي و سدان ساينا به خوبي به چشم بيايد. 
در واقع ساينا با طراحي جذاب و چشم نوازش، خودوريي است كه با استقبال جوانان و خانواده روبه رو خواهد شد. همچنين شكل رينگ هاي ساينا طوري طراحي شده است كه حس يك خودروي اسپرت منتقل مي شود. به نظر مي رسد گروه سايپا با طراحي ساينا محصولي در رنج قيمتي متوسط را طراحي كرده است كه براي مشترياني كه توان مالي مشخصي دارند، خودرويي مناسب و ايده آل است. ساينا محصولي متفاوت بوده و تقريبا اغلب سليقه هاي ايرانيان را پوشش مي دهد. 
با توجه به نماي ظاهري، اتاق زيبا، حجم موتور مناسب و مصرف سوخت پايين، مزيت رقابتي ساينا نسبت به خودروهاي همكلاس، به روز بودن، زيبا و جذاب بودن و همچنين پاسخگويي به انتظارات متنوع مشتريان از يك خودروي سدان است باتوجه به اينكه در رنج قيمتي زير 30 ميليون تومان به بازار عرضه خواهد شد. فرارو


نظرات (1)

توسط جمعه 31 اردیبهشت 1395 ساعت 22:50
بسيار زيبا و عالي از لحاظ قيمت هم مناسب و در اولين فرصت ميخرم .از كليه كاركنان شركت سايپا تشكر ميكنم و خسته نباشيد.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*