امروز: جمعه 28 مهر 1396 ساعت 14:08
كد مطلب: 143
تعداد بازدید : 3517
تاريخ انتشار: یکشنبه 17 اسفند 1393 ساعت 16:46
آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 27 اسفند 1393 ساعت 01:53

در بازدید از خطوط تولید خودروهای تیبا 2 و سراتو مطرح شد:

تمایل هیات عراقی به استفاده از محصولات جدید سایپا

به دنبال سفر هیات ایرانی به ریاست معاون اول محترم ریاست جمهوری جناب آقای دکتر جهانگیری به کشور عراق و امضای تفاهم نامه های همکاری فیمابین دو کشور، هیاتی بلند پایه از عراق به ریاست قائم مقام وزیر تجارت و صنعت آن کشور، ولید الموسوی، به همراه تنی چند از معاونین و مدیران کل شرکتهای دولتی عراق به ایران سفر نمودند. مدیر عامل شرکت گامکو و مشاور حقوقی وزیر بازرگانی کشور عراق در راس هیاتی بلند پایه در شرکت سایپا حاضر و ضمن برگزاری جلسه ای با مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا از خطوط تولید خودروهای تیبا 2 و سراتو بازدید کرد.
20

به گزارش سایپا نیوز، علی هاشم، مدیر عامل شرکت گامکو و سید ماجد، مشاور حقوقی وزیر بازرگانی عراق به همراه هیاتی از مدیران صنعتی کشور عراق، در  نشستی با سعید مدنی مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا و جمعی از معاونین و مدیران صادرات و تولید شرکت سایپا بر  تعمیم و ادامه همکاری مستمر دو طرف تاکید  و ابراز علاقه کردند  که سطح همکاری ها در عرضه محصولات جدید سایپا در کشور عراق گسترش یابد.

 در این دیدار مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا اظهار کرد: ما  با ملت عراق و سوریه از لحاظ فرهنگ و اصالت یکی هستم و تنها زبان ما متفاوت است و نسبت به برادران عراقی با توجه به اشتراکات دینی و فرهنگی احساس نزدیکی بیشتری می کنیم.

سعید مدنی در خصوص افزایش سطح همکاری و مبادلات بیان کرد: در سال گذشته در زمینه تولید  و صادرات خودرو به کشور عراق همکاری خوبی داشتیم و امیدوارم در سال آینده با توجه به افزایش و تنوع محصولی که در گروه خودرو سازی سایپا صورت گرفته است، صادرات و تولید بیشتری در خصوص عرضه محصولات با کیفیت در کلاس جهانی در کشور عراق داشته باشیم.

در ادامه این نشست: علی هاشم مدیر عامل شرکت گامکو ضمن خرسندی از پیشرفت و تعالی صنعت خودرو سازی در ایران اظهار کرد: من از صمیم قلب به جمهوری اسلامی ایران اعتماد و اعتقاد دارم و علاقه مند هستیم که در بهبود وضعیت و افزایش سطح همکاری اقدامات لازم را انجام دهیم.

وی افزود: بنده از شرکت های  خارجی  زیادی در حوزه تولید خودرو بازدید کرده ام  و آن چیزی که امروز در شرکت سایپا حضوراً دیدم، واقعا برای من جالب و شگفت انگیز بود که کشور جمهوری اسلامی ایرا ن در حوزه صنعت خودرو به جایگاه خوبی در زمینه تجهیزات و تولید خودرو های سواری رسیده است و ما هم برای گروه خودرو سازی سایپا آرزوی موفقیت و رشد روز افزون در منطقه و جهان را داریم.

مدیر عامل شرکت گامکو در خصوص محصولات گروه خودرو سازی سایپا افزود: محصولات شرکت سایپا از لحاظ حجم ، امکانات ، قیمت و خدمات پس از فروش  برای اشخاص طبقه متوسط جامعه  بهترین گزینه است و استفاده از محصولات سایپا ، به دلیل داشتن مزیای زیاد  در سبد خرید خانوادگی بنده نیز قرار دارد.

علی هاشم در پایان گفت: من به عنوان نماینده دولت و جزیی از تشکیلات دولتی عراق ، خودم را شریک تجاری جمهوری اسلامی ایران با عقد و اخوت برادری  می دانم  و توقع و انتظارم این است که در سطح تبادل تجاری بین دو کشور با بالاترین سطح ممکن برسیم، و همچنین خیلی خوشحالم  و مفتخرهستم  که در خدمت برادران ایرانی و کارکنان شرکت سایپا بودم.


نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام*
پست الکترونیکی
دیدگاه*